Otevřeno

Opět máme otevřeno, a je i upravená otevírací doba

ponděli  zavřeno

uterý   15:00 – 19:00

středa  15:00 – 19:00

čtvrtek 15:00 – 19:00

pátek  15:00 – 21:00

sobota 15:00 – 21:00

nedělě 15:00 – 21:00Změna otvírací doby

nyní mame otevřeno od uterý až do soboty,  neděle a pondelí je zavřeno, děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu, KočCafe.

Provozní informace

Stále u nás probíhají sanační práce, díky kterým máme ještě zavřeno, nicméně se nám to pomalu blíží ke zdárnému konci   Pro více informací nás sledujte!
facebook

Platnost všech voucherů ze Slevomatu je prodloužena do 30.9.2020!

Již brzy se na vás opět těšíme, a děkujeme za pochopení, KočCafé.

 

Nouzový stav

Drazí přátelé, jelikož nouzový stav dále přetrvává a my musíme mít stále zavřeno a nic nevyděláme, prosíme vás touto cestou o podporu, protože kočky potřebují i tak jíst a mít čistou toaletu. Chcete-li nás a vaše oblíbené kočky podpořit, zašlete libovolnou částku na náš účet 2301214239/2010 a pomozte nám kočky nakrmit. Jako VS, prosím, uveďte číslo 31, abychom věděli, že se jedná o dar. Děkujeme všem a těšíme se na brzkou návštěvu!
Vaše o chlup lepší kavárna 😽
#koccafe #ostrava #kočka #stodolni #relax

Moravskoslezký deník představuje

Adam, Bambas, BenDr, Corazón, Desdemona, Merlin, Mimzy, Monroe a Zuzanka. To je zvířecí osazenstvo kavárny Kočcafé sídlící v Poděbradově ulici v centru Ostravy. Tato smečka se pod dozorem Terezy Hanzlíkové, vedoucí podniku, nastěhovala na Stodolní loni v létě a od té doby ozvláštňuje zákazníkům posezení u kávy.

Zdroj :  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/denik-predstavuje-osm-kocek-v-kavarne-o-psu-nemluve-20180814.html

Napsali o nás

Kočičí kavárna v Ostravě

Kdo by neměl rád kávu? Hrneček plný voňavého espressa nebo šálek s cappucinem završeným našlehaným kopečkem mléčné pěny. A k tomu předení kočky, které vykouzlí tu pravou pohodovou atmosféru. Ano, slyšíte dobře.  

Pokud máte rádi zvířata, ale nemáte čas se o ně starat, můžete využít možnosti navštívit jednu z mnoha kočičích kaváren, které v poslední době vznikly. My se dnes podíváme podrobněji na jednu takovou v centru Ostravy. Nachází se hned vedle ulice Stodolní, o které asi slyšeli i ti, kteří na ní nikdy nebyli. Tato kavárna se jmenuje Kočcafé a vznikla letošní rok, je tedy zbrusu nová. A je to na ní poznat, vše přímo září novotou.

 

více na : http://www.delikomat.cz/zajimavosti/kocici-kavarna-v-ostrave